Всеукраїнський урок з медіаграмотності

З метою розвитку цифрових компетенцій і удосконалення навичок інформаційної  грамотності, медіаосвіти шляхом практичної діяльності з цифровими інструментами,  формування культури сприймання сучасного цифрового контенту, його аналізу й усвідомленої орієнтації в інформаційних потоках, розвитку культури сприймання, створення та інтерпретації текстів, готовності висловлювати власні судження, в тому числі й через публічні виступи, презентацію  власних ідей,а також  в контексті цілісного встановлення толерантних контактів з іншими людьми, формування навичок позитивного спілкування з використанням цифрових технологій, розвитку навичок захисту приватного простору, уміння дбати про свою особисту безпеку та здоров’я  інших людей, розвитку логічного, алгоритмічного, критичного мислення, використання цифрових технологій та медіаконтенту для самовираження і творчої  реалізації 18.02.2022 року в нашій школі у всіх класах основної і старшої школи були проведені відповідні тематичні заходи різних форм, що включали аудіо, відео, середовища конструювання, моделювання ситуацій, які  дозволяють учням отримувати досвід маніпулювання віртуальними об’єктами з обов’язковим втручанням у процеси та створенням медіапродуктів відповідно до вікових особливостей учнів.