Тиждень Толерантності

«Усі люди мають недоліки – хто більші, хто менші. Ось чому і дружба, і допомога, і спілкування були б неможливими, якби не існувало між нами взаємної терпимості»
Г.Гвіччардіні
З 14 по 19 листопада 2019 року на базі Конотопської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11, був проведений Тиждень Толерантності.
Основною метою тижня було ознайомити учнів з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення про толерантну поведінку; виховати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів; розвивати комунікативну культуру спілкування і взаєморозуміння.
Протягом усього тижня учні дізналися, хто така толерантна людина, вчилися й самі бути толерантними.
У рамках тижня було проведено заходи у яких взяли участь учні 1-11 класів:
– За активної участі команди «шкільних Медіаторів» проведені Інформаційні хвилинки для учнів 1-11 класів;
– Анкетування здобувачів освіти школи II-III ступенів «Наскільки ти толерантна людина?»;
– Акція «Квітка Толерантності»;
– Активно до проведення тижня долучилися і початківці. З молодшими школярами відбувся перегляд тематичних відеороликів та мультфільмів «Толерантність», з подальшим обговоренням «Хто така толерантна людина?»;
– Презентація стіннівок «16 листопада – День толерантності», розповсюдження тематичних листівок;
– Проведення годин психолога з учнями 7-х класів «Толерантність – це мистецтво жити у світі несхожих людей та ідей!».
Усі охочі змогли особисто визначити власний рівень толерантності на сайті освітнього закладу за посиланням