Святкування Дня Збройних Сил України

З метою святкування Дня Збройних Сил України, ознайомлення учнів із славними традиціями українського війська, виховання почуття патріотизму та любові до своєї Батьківщини, для учнів 6-х класів було проведено виховну годину “Сила та мужність нашої країни”.

Також з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України учнями 8-9 класів була проведена зустріч із сержантом ВЧ А 1376 Силкою Тетяною Анатоліївною

Доблесть і честь солдатів і офіцерів – у цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук! Про історію розвитку української армії учні 10 класу розповідали під час уроку Захисту Вітчизни (учитель Гайдай О.М.)

До Дня Збройних Сил України учні Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 долучилися до проведення флешмобу «Зі святом, захисники!»

Опубліковано Marina Bilonojko Середа, 4 грудня 2019 р.

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України учні старших класів зустрілися з працівниками Державної прикордонної служби. Військові розповіли про свої нелегкі будні. А також, що потрібно для того, щоб стати прикордонником. Щирі слова подяки звучали на адресу гостей!
А ще – спільно фото на згадку!
І чистого мирного неба всім!!!😃