Навчально-польові збори

З 11.05 по 13.05 2021 року в Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11 проходили 3-х денні навчально-польові збори. Це стало підсумками всієї роботи учнів 11 класу по заняттях з предмету «Захист України» протягом 2 років.

Група хлопців разом з керівником Гайдаєм Олегом Миколайовичем виконували стройові вправи, здавали нормативи з фізичної підготовки, розбирали і складали автомати, виконували нормативи з одяганням протигазів, показали свої вміння орієнтування на місцевості, проходили тактичну військову підготовку.

Гайдукова Наталія Володимирівна з групою дівчат повторили основні принципи невідкладної допомоги при  кровотечах та переломах. Учні відпрацювали практичні навики накладання джгута на верхню та нижню кінцівку, проводили іммобілізацію за допомогою шини Крамера та з підручного матеріалу. Повторили алгоритм надання домедичної допомоги в умовах бойових дій.

12 травня було проведено День цивільного захисту населення. Учні удосконалили теоретичні знання та практичні навики під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій. Проведене тренування показало, що члени педагогічного та учнівського колективів обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватися у безпечне місце.