Інформація щодо наповнення Реестра Конотопської територіальної громади

Шановні батьки!

Звертаємось до Вас з проханням перевірити реєстрацію місця проживання Ваших дітей в реєстрі Конотопської територіальної громади.

Вказана необхідність виникла у зв’язку з численними зверненнями батьків до Центру надання адміністративних послуг з заявами на отримання адміністративних послуг. Під час розгляду яких часто з’ясовується відсутність відомостей про дітей в реєстрі територіальної громади.

Тобто, інформація потрібна для впорядкування даних дітей в реєстрі Конотопської територіальної громади.

Вказаний документ можна отримати самостійно ( через Портал ( застосунок) Дія: Довідки і витяги —» Витяг про місце проживання дитини). Або в Центрі надання  адміністративних    послуг (м.Конотоп, просп.Червоної Калини,буд.13). З собою мати паспорт громадянина України батьків з ким зареєстровано дитину, реєстраційний номер облікової картки платника податків батьків та дитини (за наявності), свідоцтво про народження дитини. У разі реєстрації місця проживання в приватному секторі мати будинкову книгу, якщо не передавалась до виконкому  Конотопської міської ради.

Графік прийому громадян:

Понеділок, середа, п’ятниця, субота    8.00-15.00