Заходи щодо профілактики злочинності та проявів насильства серед учнівської молоді, безпритульності та бездоглядності

щодо профілактики злочинності

та проявів насильства серед учнівської молоді,

безпритульності та бездоглядності

Заходи Відповідальні Термін виконання
11

1

Виявити дітей, які схильні до правопорушень, поставити їх на облік, обстежити житлово-побутові умови проживання дітей в сім’ях, скласти акти обстеження. Кисільова Ю.С.

До 18.09.2024

2 Виявити деструктивні сім’ї, поставити їх на облік у школі, обстежити житлово-побутові умови проживання дітей в сім’ях, скласти акти обстеження. Кисільова Ю.С.

Вересень-лютий
3 Залучати до різних видів діяльності у закладі та поза ним дітей, схильних до правопорушень, які  поставлені на внутрішньошкільний  облік, облік в ЮП КВП ГУНП  та МССД. Кисільова Ю.С.

Упродовж 2024/2025 навчального року
4 Залучати до роботи з учнями «групи ризику» психологічну службу та працівників правоохоронних органів Кисільова Ю.С.

Упродовж 2024/2025 навчального року
5 Провести декаду правових знань та декаду превентивного виховання. Кисільова Ю.С.

Яроцька О.А.

Леоненко К.А.

Грудень 2024

Лютий 2025

6 Проводити індивідуальні бесіди з учнями про культуру поведінки на уроках, зовнішній вигляд, бесіди на правову тематику, про шкідливий вплив алкоголю, куріння та токсичних речовин на дитячий організм.

Члени громадського наркопосту

Упродовж 2024/2025 навчального року
7 Проводити операції-рейди: «Урок», «Діти вулиці», «Перерва», «Запізнення», «Вокзал», «Канікули»  з метою покращення успішності та дисципліни учнів Члени ради

за запитом

8 Здійснювати контроль за станом відвідування навчальних занять та позакласних заходів учнями, які схильні до правопорушень і перебувають на обліку в ЮП КВП ГУНП  та в

МССД.

Кисільова Ю.С.

Кл. кер. 1-11

Постійно
9 Аналізувати на засіданні шкільної ради причини правопорушень, які скоїли учні школи. Кисільова Ю.С.

Постійно
10 На засіданні ради за участю батьків обговорювати поведінку учнів, які порушують поведінку, пропускають заняття без п/п, бродяжництва Члени ради За планом
11 Включати питання на право-виховну тему в порядок денний батьківських зборів Класні керівники Упродовж 2024/2025 навчального року
12 Провести  засідання МО класних керівників з питання роботи щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх, профілактики алкоголізму та наркозалежності та тютюнокуріння Кисільова Ю.С.

Січень 2025 року

Квітень 2025року

13 Провести  зустрічі з працівниками ювенальної превенції  учнів 5-10 класів Кисільова Ю.С.

Березень 2025 року

2025року