Запрошення першокласників

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ КОНОТОПСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 11 КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шановні батьки майбутніх першокласників Конотопського ліцею № 11 !

З 01.04.2023 заклад освіти розпочинає прийом заяв до 1-х класів 2023-2024 навчальний  рік.
Заяву можна подати на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти», електронною поштою, надіславши скановану форму заяви та свідоцтва про народження Вашої дитини на електронну адресу, надіслати за поштовою адресою або особисто, прийшовши до закладу освіти

Як подати заяву на вступ дитини до школи на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»?
Для цього треба:

1. Зайти за посиланням https://school.isuo.org/contact
2. Ознайомитися з інструкцією – Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти.
3. Зареєструватися.
4. Обрати ліцей, який обслуговує Ваш мікрорайон.
5. Створити заяву, внісши необхідну інформацію, та зберегти її.
6. Дочекатися повідомлення електронною поштою про прийняття заяви.

Як подати заяву на вступ дитини до школи електронною поштою?
        Надіслати сканкопію зави про зарахування за встановленим зразком, сканкопію свідоцтва про народження дитини на електронну адресу Конотопського ліцею №11 [email protected] та дочекатися повідомлення про прийняття Вашої заяви.

Як подати заяву на вступ дитини до школи поштовою адресою?

Надіслати сканкопію зави про зарахування за встановленим зразком, сканкопію свідоцтва про народження дитини на поштову адресу Конотопського ліцею №11 : Конотопський ліцей №11, вулиця Свободи, 8, Конотоп, Сумська область, Конотопський р-н, Сумська обл. 41602.

Як подати заяву на вступ дитини до ліцею особисто?

Заяву про зарахування дитини до 1 класу можно подати особисто, прийшовши до школи, заздалегідь повідомивши адміністрацію закладу освіти.

Звертаємо увагу, що остаточне зарахування дітей до закладу буде здійснюватися виключно на підставі оригіналів документів, поданих особисто:
– заява встановленого зразка одного з батьків, подана особисто з пред`явленням документа, що посвідчує особу заявника;
– копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред`являється оригінал);
– оригінал медичної довідки 086-1/о встановленої форми.

Наголошуємо на Вашій відповідальності за повноту і достовірність усієї інформації та всіх документів, що подаються до закладу.

Просимо не хвилюватися, якщо щось не виходить. Для отримання консультації телефонуйте за номерами 6-05-61, 0969748497.

Конотопський ліцей №11 здійснює набір учнів до 1-х класів на 2023-2024 навчальний рік відповідно до території обслуговування, яка закріплена за закладом освіти:

1 Вул. Щаслива та 1,2,3 провулки
2 Вул. Залізнична та 1,2,3 провулки
3 Вул. Пирогова та 1,2,3,4 провулки
4 Вул. Толбухіна
5 Вул. Свободи (гуртожиток) та 1,2 провулки
6 Вул. Чехова
7 Вул. Гастело та 1 провулок
8 Вул. Блінова
9 Вул. Деповська та 1,2 провулки (до Рокосовського) До №59
10 Вул. Шолохова
11 Вул. Перемоги та 1,2 провулки