Проведення психолого-педагогічний консиліуму «Адаптація учнів 5-го класу до навчання у школі»

Шкільні канікули – продуктивний час для педагогів закладу освіти працювати над удосконаленням власної методики викладання предметів, підвищенням творчого потенціалу колективу надавачів освітніх послуг та якості освітнього процесу. З цією метою  29 грудня 2020 року на базі Конотопської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 було проведено методичний діалог учителів основної ланки  та психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 5-го класу до навчання у школі II» з обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів, визначення напрямків спільних дій адміністрації школи, вчителів та психолога за для успішного проходження процесу адаптації п’ятикласників до нових умов навчання.

Творча атмосфера методичного діалогу сприяла плідній співпраці, учителі мали можливість висловити думки та обмінятися досвідом роботи щодо реалізації змістових ліній, як засобів «сфокусувати» увагу й зусилля педагогічного колективу на досягненні життєво важливої для учня й суспільства мети, увиразнити ключові компетентності.