План заходів тижня з протидії булінгу у 2023-2024 навчальному році

Тижня з протидії булінгу

в 2023-2024 навчальному році

№ з\п Назва заходу, цільова аудиторія Термін виконання Відповідальна особа
1 Довести до відома працівників ліцею зміст Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18.12.2018 № 2657-VIII Протягом тижня Білоножко М.В.
2 Довести до відома працівників ліцею

1. Правила поведінки, права та обов’язки учнів  школи

2. Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) у закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування).

3. Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) у закладі освіти

Протягом тижня Білоножко М.В.
3 Підготовка методичних рекомендацій для педагогів:

–         З вивчення учнівського колективу

–         Розпізнавання ознак насильства різних видів щодо дітей

4 Довести до відома учнів ліцею та їх батьків

1. Правила поведінки, права та обов’язки учнів  школи

Протягом тижня Класні керівники
5 Розміщення просвітницьких матеріалів та оновлення сторінки «Протидія булінгу» на веб-сайті закладу Протягом тижня Яроцька О.А., Федорченко В.В.
6 Інформаційні хвилинки. Вікторина «Що ти знаєш про булінг?» https://learningapps.org/view19005893

Протягом тижня Яроцька О.А.
7 Онлайн анкетування для учнів 5-11 класів «Що робити коли тебе ображають? Булінг – це…»   Яроцька О.А.
8 Антибулінговий  урок:

«Не цькуй!»

Протягом тижня Класні керівники 5-7 класів
9 Заняття з елементами тренінгу «Поважай себе та інших людей» Протягом тижня Яроцька О.А.
10 Рухливі перерви «Вчимось у дружбі жити» Протягом тижня Класні керівники 1-4 класів
11 Перегляд та обговорення презентації « Кібербулінг: безпечне віртуальне спілкування» Протягом тижня Класні керівники 8-11 класів
12 Консультативний пункт « Скринька довіри»

Поради психолога для батьків« Як допомогти дітям упоратися з булінгом»