Підсумки державної підсумкової атестації учнів 4 класу

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, листа МОН щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти у 2018 – 2019 навчальному році, листа МОН «Про організоване завершення 2018 – 2019 навчального року та особливості проведення ДПА у закладах середньої освіти в травні було проведено в 4 класі підсумкові контрольні роботи з української мови та математики.

Підсумкова контрольна робота з української мови була проведена 14.05.2019 р. Всього писало роботу 28 учнів.

Державна підсумкова атестація з української мови (за результатами підсумкової контрольної роботи) показала такі результати:

№ з/п Клас Усього учнів Писало роботу Рівні навчальних досягнень учнів
Початковий Середній Достатній Високий
учнів % учнів % учнів % учнів %
1 4 28 28 8 28,6 10 35,7 10 35,7

Розділи і теми навчальних програм, на які було допущено найбільше помилок:

Смисловий і структурний аналіз тексту. Будова слова. Частини мови. Прислівник. Займенник.

Підсумкова контрольна робота з математики проведена 16.05.2019 р. Всього писало роботу 28 учнів.

Державна підсумкова атестація з математики (за результатами підсумкової контрольної роботи) показала такі результати:

№ з/п Клас Усього учнів Писало роботу Рівні навчальних досягнень учнів
Початковий Середній Достатній Високий
учнів % учнів % учнів % учнів %
1 4 28 28 10 35,7 6 21,4 12 42,9

Розділи і теми навчальних програм, на які було допущено найбільше помилок:

Розділ. Вирази. Числові вирази, що містять сумісні дії першого та другого ступенів з дужками та без дужок.

Розділ. Задачі. Знаходження площі. Задача на рух