Наказ про організацію освітнього процесу з 25.01.2022 по 28.01.2022

Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

Конотопської міської ради Сумської області

Н А К А З

24.01.2022                                         м. Конотоп                                                       №09-од

Про організацію

освітнього процесу

з 25.01.2022 по 28.01.2022

Керуючись ст.20, ст.30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», пунктом 4 статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», відповідно до пункту 3 розділу 3, «Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 8 вересня 2020 року №1115, згідно рішення педагогічної ради, протокол №09 від 24.01.2022 у зв’язку із стрімким збільшенням захворюваності на ГРВІ  серед учасників освітнього процесу з метою запобігання масовим зараженням ГРВІ, збереження життя і здоров’я школярів

НАКАЗУЮ:

1.З 25.01.2022 по 28.01.2022 (включно) освітній процес у закладі проводити з використанням технологій дистанційного навчання.

2.Заступникам директора з навчально-виховної роботи Скотар Л.М., Новіковій О.М.

2.1.Організувати інформування учасників освітнього процесу щодо заходів запобігання поширенню ГРВІ, коронавірусної інфекції, проявів даної хвороби та дій у випадку захворювання та розміщення відповідної інформації на сайті школи.

2.2.Розробити заходи щодо виконання навчальних планів та програм шляхом дистанційного навчання. Ущільнення та проведення за необхідності додаткових занять після налагодження епідеміологічної ситуації, враховуючи гранично допустиме навантаження на учнів.

1. Педагогічним працівникам закладу:

3.1. Виконання освітніх програм закладу освіти, провести шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти її здобувачами, а також виконання іншої роботи ( організаційно-педагогічної, методичної, наукової, тощо), внести необхідні зміни до календарно-тематичного планування.

3.2.Розробити плани роботи на період карантину у відповідності до тижневого навантаження.

3.3. Забезпечити засвоєння учнями навчального матеріалу за рахунок:

3.3.1. самостійного опрацювання та дистанційного навчання (соцмережі, месенджери, телефонний зв’язок);

3.3.2. організувати щоденне навчальне спілкування з учнями;

3.3.3. здійснювати індивідуальну допомогу учням через телефонний зв’язок, мобільні додатки;

3.3.4. надавати завдання учням на шкільному сайті, у групі на Facebook, Viber тощо у відповідності до розкладу уроків.

3.4.Забезпечувати проведення інструктажів учнів з безпеки життєдіяльності щодо профілактики поширення грипу, гострих респіраторних захворювань, коронавірусу, дотримання правил техніки безпеки у телефонному режимі або через мобільні додати.

1. Вихователю групи продовженого дня Ковальовій Н.М. проводити роз’яснювальну роботу з батьками та учнями щодо обов’язковості виконання завдань.
  2. Завідуючій господарством Кралюк Н.М., запровадити посилений проти епідеміологічний режим та забезпечити проведення дезінфекцій приміщень зокрема шляхом вологого прибирання об’єктів із застосування де розчинів та регулярного провітрювання приміщень.
  3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                        Т.І. КАШУБА