Інформація про прийом на навчання до Національної академії статистики, обліку та аудиту

Національна академія статистики, обліку та аудиту здійснює набір на навчання здобувачів вищої освіти на умовах державного замовлення (за рахунок бюджетних коштів) та за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб за освітньо-професійними програмами: Прикладна статистика та бізнес-аналітика, Фінанси, банківська справа та страхування, Облік, аудит та оподаткування, Право, Публічне управління та адміністрування, Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, Маркетинг і реклама, Комп’ютерні науки та інформаційні технології.

Крім того, у структурі Академії функціонують Фаховий коледж бізнесу та аналітики (м. Київ) і Фаховий коледж економіки та управління (м. Біла Церква), які здійснюють прийом на навчання студентів для здобуття фахової передвищої освіти на базі 9 та 11 класів.

У разі навчання на контрактній основі пільгові категорії студентів (учасники бойових дій та їх діти; особи, які проживали та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях, діти-сироти до 18 років; інваліди 1-3 групи та інші) отримують знижки на навчання від ЗО до 50%. Також надаються знижки не менше 50% працівникам центрального апарату Держстату та територіальних органів державної статистики, а також їх дітям та близьким родичам.

Крім того, Національна академія статистики, обліку та аудиту має можливість повністю задовольнити потреби іногородніх студентів у проживанні у сучасному гуртожитку, при цьому вищезазначені пільгові категорії студентів отримують відповідні знижки при оплаті проживання в ньому.

Інформація про спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів розміщена на сайтах НАСОА – www.nasoa.edu.ua

Контактні телефони в НАСОА

відділ профорієнтаційної роботи: