Довідка про підсумки роботи зі зверненням громадян у 2021 році

Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

Конотопської міської ради Сумської області

41602, м. Конотоп, вул. Свободи, 8, тел.6-05-61, електронна пошта [email protected]

ДОВІДКА

про підсумки роботи зі зверненням                               громадян у 2021 році Конотопської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №11

Розгляд звернень громадян проводився згідно до чинного законодавства

Закону України «Про звернення громадян»; Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»; Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднання громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації.

У школі затверджено графіки прийому громадян з особистих питань працівниками школи, забезпечується здійснення безперешкодного прийому громадян також у час поза графіком прийому, з урахуванням карантинних вимог. Ведуться журнали реєстрації звернень громадян встановленого зразка.

Кількість звернень, що надійшли – 111;

Найбільш актуальними питаннями були:

-звернення щодо працевлаштування – 8, з них педагогічних працівників – 6;

-звернення щодо видачі довідок про навчання у школі – 35;

-довідок на зарахування до школи -10;

-звернення про зарахування учнів до 1-х класів – 38;

-звернення щодо надання путівок на оздоровлення дітей пільгових категорій -1;

-оформлення єдиного квитка дітям сиротам – 1;

-отримання дублікатів документів про освіту – 1;

-звернення щодо пільгового харчування – 50;

На виконання ст. 30 Закону України «Про освіту» повноцінно працює оновлений сайт школи.

Аналізуючи роботу зі зверненням громадян у 2021 році слід відмітити, що заклад освіти забезпечує реалізацію права громадян на звернення.

Директор школи Т.І.КАШУБА