21 та 22 лютого 2018 відбулися засідання вчителів

21.02.2018 р. в Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11, відповідно до плану методичної роботи школи, відбулося засідання творчої групи вчителів старшої школи за темою “Формування життєвих компетентностей в учнів на уроках засобами ІКТ”. З метою формування інформаційно-комунікативних компетентностей педагогів, був проведений тренінг, на якому вчителі вдосконалювали навички роботи з хмарними сервісами, створювали вправи, які можна використовувати в освітньому процесі.

22.02.2018 р. в Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11, відповідно до плану методичної роботи в школі, відбулося засідання динамічної групи вчителів старшої школи, під час якого було проведено педагогічний тренінг “Я крокую до майстерності”.